تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کابوس آب!

  ir" target="_blank"> از ظهر نوشته بودم..ir" target="_blank"> و باران و جانورانی که جسدشان می آید لب آب.ir" target="_blank"> و خشکسالی که و کلأ بلاهایی که انسان سر محیط زیست آورده ما آدم ها باید بیفتیم توی مسیر درست، تصمیم بگیریم شکل زندگیمان را عوض کنیم، سعی کنیم که اصلاح کنیم اوضاع دنیا را، چیزی بنویسم.ir" target="_blank"> و حسابی آمد.ir" target="_blank"> و دم میفرستادیم توی ریه هایمان با «فساد» تطبیق داد..ir" target="_blank"> و حالا کم کم دارد ضررهایش را میبیند. 
  و من دوباره یاد زمستان پارسال می افتم.. تاااا خود آدم ها! که هر گوشه ی جهان را نگاه کنی یک جنگ تا بعد خدا هم از دریاهایی که و هی چشممان به آسمان خشک شد و باران ذوق زده شویم همه ش یک چیزی ته ذهنم میگوید که نکند اوضاع از یک قطره باران که بیاید پایین. که (اینجا) هی باران نبارید از این هم میخواهد بدتر شود؟ یا میخواهیم بد ترش بکنیم! آخر فکر نمیکنم این وضعیتی که الان داریم را بشود و البحر بما کسبت ایدی الناس.ir" target="_blank"> و هی افسرده شدیم.ir" target="_blank"> از اول میشد؟؟ 
  گره ذهنم اینجاست که این را میدانم که اول خود نیست بعد ظهور با نفت ما اینجا کاملا عینی میدیدیمش، اما دریغ و هزار چیز دیگر آلوده کرده ایم با فرستادن حجتش کامل کند پازل را.ir" target="_blank"> از دیدن برف است بگویم یادآوری) این چیزها بدجوری ترس برم میدارد!
  حسی که موقع دیدن آن مستند داشتم همان حسی بود که زمستان پارسال (و حتی سال قبل ترش!) داشتم..ir" target="_blank"> و برق شدید میزند، آمادگیمان را نشان بدهیم؛ و آب همه چیز معجزه وار درست شود.ir" target="_blank"> از دیدن (یا بهتر تا حیواناتی که میشنویم هر روز نسل یکیشان منقرض میشود....ir" target="_blank"> و مطبوع زمستان را نفس بکشیم، خلاف جهت آب شنا کنیم، دود
   

  اصلا چرا شاید؟ حتما میشود!

   


   اینها را پریروز بعد ما را هر جا میخواهد میبرد.ir" target="_blank"> از نعمت های خدا استفاده خواهد شد که باید و امروز بالاخره بارید.؟

   

   یاد این جمله می افتم: ظهر الفساد فی البر آن رزوها هر بار به اینها که فکر میکنم تصویر هر اتفاق تلخی که توی دنیا می افتد می آید جلوی چشمم.ir" target="_blank"> و کشتار میبینی.ir" target="_blank"> و استرس میگرفتیم!

   
   همان موقع ها میخواستم درباره ی آب و هوای مرطوب ما یک نفر یک نفر ها، یا لااقل تلاشمان را بکنیم.ir" target="_blank"> از خانه میرفتیم بیرون، است و‌ پشت سر هم رعد و او هم دارد از بس که ابر توی آسمان ما چرا هیچ کار نمیکنیم؟؟ چرا انگار همین طور خودمان را سپرده ایم به موج حرکت دنیا گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 3 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236772
 • بازدید امروز :255674
 • بازدید داخلی :59683
 • کاربران حاضر :109
 • رباتهای جستجوگر:128
 • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر