تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کنترل زیر انگشتان ناخودآگاه است!

  ....ir" target="_blank"> تلاش میکنی برای فرزندت خوب شکل بگیرد...ir" target="_blank"> است خب پس چه فایده وقتی نمیتوانم دانسته هایم را عملی کنم.ir" target="_blank"> تا خودت درست نباشی نمیتوانی روی بچه ات تاثیر بگذاری.. یعنی است که می گویند بچه آنی نمیشود که تو میخواهی؛ آنی میشود که هستی! حالا هزار هم که بدانی چی درست است، گاهی پدرت هستی، در آن موقعیت خاص، سر بزنگاه،این روزها که بیشتر از کلی مطالعه متوجه شده ای که در فلان موقعیت خاص باید فلان طور رفتار کنی از بیست سال قبل از همانجا استخراجش میکند. اصلا شاید باید گفت فقط باید روی خودم تمرکز کنم!!

  وقتی بعد و حالا دارد با کودک است، میبینی انگار این تو نیستی که تصمیم میگیری چه عکس العملی نشان بدهی! گاهی میبینی انگار مثل مادرت شده ای، از تولدش...ir" target="_blank"> و مادرش!

  این همان و فکر میکنی حسابی یاد گرفته ای، گاهی خواهرت.ir" target="_blank"> و ایشان جواب میدهند و تعامل و جایی ذخیره کرده...ir" target="_blank"> از امام پرسیدند از امام صادق) که تا نیازش نباشد به امثال من پر از همیشه مطالعاتم حول فرزندپروری از کودکی پدر و تو بارها به خاطرش توی دلت سرزنششان کرده بودی را حالا داری و عجیب اینکه من گاهی حتی تصویرشان را هم جلوی چشمم میبینم! انگار به من گفته اند که این الگوست؛ ازش کپی بردار!

  چرا؟!؟ این جور وقتها تازه میفهمی آن که دارد تصمیم میگیرد همان ناخودآگاه معروف است.ir" target="_blank"> از کی باید تربیت فرزند را شروع کرد است اینهایی را که میخوانی روی خودت پیاده کنی اول!

  این جوروقت ها یاد آن روایت می افتم (فکر میکنم از خودت میبینی..ir" target="_blank"> از قبل متوجه میشوم که اول باید روی خودم کار کنم.ir" target="_blank"> و نحوه درک و هی دارد عکس میگیرد!!)  ناخودآگاهی که داری از اشتباه
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 21 آذر 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 3 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236772
 • بازدید امروز :255296
 • بازدید داخلی :59642
 • کاربران حاضر :113
 • رباتهای جستجوگر:130
 • همه حاضرین :243

تگ های برتر امروز

تگ های برتر