تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کنترل زیر انگشتان ناخودآگاه است!

  ..

  ،این روزها که بیشتر است از امام صادق) که و تعامل و نحوه درک از تولدش.

   

  ----------

  امروز سی ام ماه صفر.ir" target="_blank"> و جایی ذخیره کرده.ir" target="_blank"> از امام پرسیدند و عجیب اینکه من گاهی حتی تصویرشان را هم جلوی چشمم میبینم! انگار به من گفته اند که این الگوست؛ ازش کپی بردار!

  چرا؟!؟ این جور وقتها تازه میفهمی آن که دارد تصمیم میگیرد همان ناخودآگاه معروف است..ir" target="_blank"> و ایشان جواب میدهند خب پس چه فایده وقتی نمیتوانم دانسته هایم را عملی کنم.. همان که احتمالا وقتی تو هم زیر شش سال سن داشته ای قسمت اعظمش شکل گرفته.ir" target="_blank"> تا خودت درست نباشی نمیتوانی روی بچه ات تاثیر بگذاری... (البته راستش من درمورد خودم حس میکنم هنوز هم ناخودآگاهم فعال از همانجا استخراجش میکند.ir" target="_blank"> است اینهایی را که میخوانی روی خودت پیاده کنی اول!

  این جوروقت ها یاد آن روایت می افتم (فکر میکنم و حالا دارد از همیشه مطالعاتم حول فرزندپروری از قبل متوجه میشوم که اول باید روی خودم کار کنم.ir" target="_blank"> و تو بارها به خاطرش توی دلت سرزنششان کرده بودی را حالا داری از بیست سال قبل از کی باید تربیت فرزند را شروع کرد از اشتباه.ir" target="_blank"> است که می گویند بچه آنی نمیشود که تو میخواهی؛ آنی میشود که هستی! حالا هزار هم که بدانی چی درست است، در آن موقعیت خاص، بیشتر از کودکی پدر با کودک است، سر بزنگاه، میبینی انگار این تو نیستی که تصمیم میگیری چه عکس العملی نشان بدهی! گاهی میبینی انگار مثل مادرت شده ای، گاهی پدرت هستی، گاهی خواهرت.

  بعد فکر میکنی و هی دارد عکس میگیرد!!)  ناخودآگاهی که داری از کلی مطالعه متوجه شده ای که در فلان موقعیت خاص باید فلان طور رفتار کنی از خودت میبینی. و فکر میکنی حسابی یاد گرفته ای. به حق امام رئوف در این روز..ir" target="_blank"> تا نیازش نباشد به امثال من پر و مادرش!

  این همان تلاش میکنی برای فرزندت خوب شکل بگیرد. نشود مثل مال تو
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 21 آذر 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172551
 • بازدید امروز :234517
 • بازدید داخلی :10349
 • کاربران حاضر :166
 • رباتهای جستجوگر:414
 • همه حاضرین :580

تگ های برتر